Po zalogowaniu wybierz 4 Jutsu,wioskę,Kekken Genkai,czy jesteś dobry czy zły,oraz avatar(obrazek)

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2009-03-28 11:30:49

Xerno Uzumaki

Uczeń Akademii

Zarejestrowany: 2009-03-28
Posty: 16
Punktów :   -1 

Moje własne wymyślone walki :P

Czytaj i Komentuj ;p

1. Walka Obito z Xerno vs Aiko i Kamil Uchiha
 
Pewnego dnia gdy przygotowywaliśmy sie na walkę Obito przyszedł do Aiko i powiedział że sie wycofuje z wali a Aiko uderzyła go i powiedziała że jest tchuż Obito wszystko wycofał i następnego dnia 5minut przed walką wszyscy trenopwali na sali treningowej. Gdy 5 minut mineło już stali na arenie . Zaczeli , Obito zaatakował Aiko Fukumi Hari a Aiko odparła Suiryuudan no Jutsu [Suiton] bo akurat walczyli koło wody i w tym czasie Aiko powiedziała do Obito że jest słaby. W tym samym czasie Xerno musiał się bronić przed Kamilem bo on zaatakował Xerno Sharingan Soufuusha Sannotachi więc Xerno prubował uciec. Tym czasem Aiko teleportowała sie , gdyż Obito zaatakował ją Nan Kaizou kiedy, Xerno uciekał a Kamil jeszcze raz zaatakował go Sharingan Soufuusha Sannotachi , kiedy Obito zauwarzył to zajoł się Kamilem a Xerno Aiko. Xerno skończył z Aiko urzywając techninki Bakuretsufuu  a Obito z Kamilem 2 strzałami shuriken w buzie ... 

Ostatnio edytowany przez Xerno Uzumaki (2009-03-28 11:46:55)

Offline

 

#2 2009-03-29 10:39:30

Aiko Kaguya

Genin

Zarejestrowany: 2009-03-24
Posty: 63
Punktów :   

Re: Moje własne wymyślone walki :P

Kurde przegrałam

Offline

 

#3 2009-03-30 10:53:30

Obito Uchiha

Genin

Zarejestrowany: 2009-03-23
Posty: 124
Punktów :   
WWW

Re: Moje własne wymyślone walki :P

A ja wygrałęm hihihihi


Dobry Ninja : Wioska Ukryta W Liściach
Kekken Genkai:Sharingan
Chakra:100 000
Złoto(G):10000
Umiejętności:Sharingan Soufuusha Sannotachi,Kage Kubi Shibari no Jutsu,Nan Kaizou,Goukakyuu no Jutsu [Katon],Fukumi Har1
Bronie:Miecz Katana(1x),Shuriken (Demoniczny wiatr)(2x),

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora